Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:30

​Aksident në mes një automjeti dhe treni në Drenas

Prishtinë | 14/04/2019 13:44

Një aksident trafiku ka ndodhur në mes një automjeti dhe të një treni që transportonte xehe në fshatin Qikatovë e Vjetër të komunës së Drenasit, ku si pasojë vozitësi i automjetit ka pësuar lëndime trupore.

Ai fillimisht ka marrë trajtim mjekësor në qendrën shëndetësore në Drenas, e më pas dërgohet për tretman të mëtejmë mjekësor në QKUK-ë., ku pas tretmanit mjekësor është liruar.

Policia thotë se është iniciuar rasti dhe mbetet nën hetime./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress