Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:41

​​Aksident në Gjakovë

Prishtinë | 20/07/2019 20:42

Aksident komunikacioni ka ndodhur mbrëmjen e sotme në mes të një motoçiklete dhe një veture në rrugën "Wesley Clark" në Gjakovë.

Policia ka dal në vendngjarje, raporton KosovaPress. Si pasojë e aksidentit janë shkaktuar kolona të gjata.

Nga aksidenti janë shkaktuar dëme materiale./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress