Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 11.12.2018 09:10

​Aksident në Dragash, pëson një këmbësor

Dragash | 02/01/2018 12:42

Policia raporton se dje në fshatin Kukalan të Dragashit i dyshuari derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës godet veturën tjetër të cilën e drejtonte viktima .

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar  viktima , këmbësor i cili ishte duke kaluar rrugën.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor ne Spitalin e Prizrenit./KosovaPress/

 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress