Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.02.2019 04:26

​500 mijë euro vjedhje, goditet grupi që grabiste banesa në Gjermani dhe Francë

| 10/07/2018 18:09

Një operacion i përbashkët Gjermani-Francë-Shqipëri ka çuar në goditjen e një grupi kriminal që vidhte banesa në Gjermani dhe Francë.

Mësohet se pjesë e këtij grupi janë mbi 40 persona dhe dëmi që kanë shkaktuar është rreth 500 mijë euro.

Një nga të dyshuarit është arrestuar në Kukës./TCh/

Loading...

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress