Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.03.2019 08:03

​1171 gjoba dhe një aksident me fatalitet për 24 orë në Kosovë

Prishtinë | 17/10/2018 08:58

Një mijë e 171 tiketa të trafikut janë shqiptuar gjatë 24 orëve të kaluara nga Policia e Kosovës.

Një aksident me fatalitet ka ndodhur ditën e marte, 15 aksidente përfunduan me të lënduar, kurse 22 pa të lënduar.

Sipas raportit policor, 20 persona janë arrestuar, 5 janë dërguar në mbajtje, kurse 5 të tjerë në vuajte të dënimit. /KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress