Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.04.2018 06:39

​Mjekët shqiptarë dhe serbë takohen në Mitrovicë

Mitrovicë | 20/03/2017 07:13

Mjekët shqiptarë dhe serbë do të takohen publikisht sot për herë të parë pas luftës në një konferencë për media.

Mjeket shqiptarë dhe serbë do të takohen publikisht nesër për herë të parë pas luftës në një konferencë për media.

Konferenca me temë "Marrëdhëniet ndëretnike dhe shëndetësia në Kosovë", do të fillojë në ora 11:00, ku në panel pritet të marrin pjesë pesë mjekë të njohur shqiptarë dhe pesë serbë./KosovaPress/

 

 

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress