Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.06.2018 02:18

​Ja pse vakti i mëngjesit duhet konsumuar rregullisht

Prishtinë | 14/07/2017 14:05

Vakti i mëngjesit duhet konsumuar rregullisht, pasi që ai ka dobi të shumëfishta për shëndetin tuaj.

Mëngjesi ndihmon në humbjen e peshës, përmirëson performancën intelektuale, është ushqimi më i mirë për t’ia filluar ditës, riaktivizon metabolizmin tuaj.

Po ashtu, mëngjesi ndihmon të reduktoni ankthin, përmirëson humorin dhe shëndetin e zemrës.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress