Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 26.04.2018 07:08

​Hapet njësia e Bioetikës Mjekësore të Kosovës

Prishtinë | 20/04/2017 07:35

​Sot në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), do të bëhet hapja e zyrës së njësisë së Bioetikës Mjekësore të Kosovës.

Kurse nga ora 13:30, Prof. Amnon Carmi në Qendrën e Telemjekësisë së Kosovës, do të mbajë ligjëratë nderi me profesorët e Fakultetit të Mjekësisë dhe më mjekët e QKUK-së, me temën “Bioetika në Institucionet Shëndetësore në Shekullin 21”./KosovaPress/

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress