Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.02.2019 11:12

​Dhimbja e kokës, çfarë duhet të hani dhe çfarë jo

| 13/09/2018 13:11

Kush vuan shpesh nga dhimbja e kokës duhet t’i kushtojë vëmendje dhe asaj që konsumon, ushqimeve që ndihmojnë në lehtësimin e saj dhe duhet të dinë dhe ato që ndikojnë për keq.

Faji apo merita, varet nga këndvështrimi, i takon substancave që janë në mënyrë natyrale tek ushqimet, që janë në gjendje të lirojnë apo ngushtojnë enët e gjakut, duke shkaktuar presion të ndryshëm dhe ndjesinë e dhimbjes.

Ja çfarë duhet të hani dhe çfarë jo:Temat:
Loading...

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress