Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:45

​Shënon Kroacia, shumë afër finales

Rusi | 11/07/2018 22:22

Në “Luzhniki Stadium” janë duke zhvilluar dy shtesat nga 15 minuta të gjysmëfinaljes së dytë të Kupës së Botës “Rusi 2018”.

Mandzukic ka arritur të shnoi golin e dytë për Kroatët dhe me shumë gjase do të jenë kundërshtarët e Francës në finalen e madhe.

Kanë mbetur edhe 10 minuta deri në fund të ndeshjes./KosovaPress/

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress