Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.02.2019 04:26

​​Pacolli: Kosova dhe Shqipëria do të luajnë në Euro 2020

Prishtinë | 11/07/2018 22:50

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli e ka uruar Kroacinë pas kalimit në finalen e Botërorit.

Ai ka njoftuar se është i ftuar si mysafir i finales së Kampionatit Botëror të Futbollit.

“Një fitore e bukur për Kroacinë 

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress