Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:47

​Kolinda i dhuron Trump fanellën kroate (Foto)

Bruksel | 11/07/2018 16:25

Media ka publikuar një fotografi të presidentit të SHBA-së Donald Trump dhe presidentes kroate Kolinda Grabar Kitaroviq, e cila mban në dorë fanellën e ekipit kombëtar kroat.

Kroacia luan sonte në gjysmëfinale me Anglisë në Kupën e Botës në futboll, në Rusi.

Më parë media sot njoftoi se Grabar Kitaroviq në Bruksel, ku po merr pjesë në samit, solli fanellën kroate të ekipit kombëtar kur u takua me Trump.

Ajo një fanellë të ekipit kombëtar kroat ia ka dhuruar edhe kryeministres britanike Theresa May.


Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress