Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.02.2019 04:23

​Baraz edhe pas shtesës së parë

Rusi | 11/07/2018 22:11

Në “Luzhniki Stadium” janë duke zhvilluar dy shtesat nga 15 minuta të gjysmëfinaljes së dytë të Kupës së Botës “Rusi 2018”.

Kroacia dhe Anglia po luajnë baraz edhe pas shtesës së parë. Të dyja skuadrat ishin të koncetruara të mos pësonin gold he sipas të gjitha gjasave ndeshja po shkon drejt vazhdimeve.

Mbeten edhe 15 minutat e fundit të ndeshjes për tu zhvilluar./KosovaPress/

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress