Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.10.2018 04:37

​Ngjarjet për datën 25 dhjetor

Prishtinë | 25/12/2017 01:11

​Instituti për Hulumtime dhe Analiza - Prishtinë ‘’IHAS-P” prezanton hulumtimin për punën 100 ditore të Qeverisë së Kosovës. (Fakulteti Filozofik, klasa 05, kati përdhes, ora 12.00)

Ora 11:00: Mesha në Katedralen Nënë Tereza Prishtinë.

Ipeshkvi i Kosovës, Imzot Dodë Gjergji, do të kremtoj meshën e Ditës së Krishtlindjes në Katedralen Zoja Ndihmëtare në Prizren, në ora 11:00.

Ora 17:00: Mesha në gjuhën angleze, në Kishën e Shën Ndout në Ulpianë, Prishtinë

Ora 18:00: Mesha në Kishën Shën Ndou në Ulpianë, Prishtinë


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress