Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 06.12.2019 03:29

​​Ngjarjet e datës 8 shtator

Prishtinë | 07/09/2019 23:51

Instituti i Kosovës për Drejtësi (IKD) me përkrahje të Departamentit të Shtetit Amerikan publikon raportin “Drejtësia ‘amniston’ veteranët e rrejshëm, dëmton Buxhetin e Republikës së Kosovës: Analizë e aktakuzave, proceseve gjyqësore dhe aktgjykimeve në rastet e veteranëve të rrejshëm”. (Hotel “Sirius”, ora 10:30)

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, viziton fermën dhe qumështoren “Eurolona” dhe qumështoren “Bylmeti”, në Fushë Kosovë. (Ora 12:00)

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) mban konventën për nominimin e Kadri Veselit kryeministër. (Salla 1 Tetori,ora 19:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress