Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 18.09.2019 08:18

​Ngjarjet e datës 7 shtator

Prishtinë | 07/09/2019 00:43

Fillon Konferenca e IV-të Shkencore Ndërkombëtare për Gjuhësi, Letërsi dhe Edukim (ICLLD 2019). (Qendra Mediale e Kolegjit AAB, ora 10:30)

Mbahet aktiviteti kulturor në Malaj (Rugovë) te kompleksi memorial “Ibrahim Rugova”. (Ora 14:00)

Zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Çekisë. ( Stadiumi "Fadil Vokrri" ora 15:00)

Koalicioni AAK-PSD shpalos programin politik. (Pallati i Rinisë në Prishtinë, ora 19:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress