Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 22.11.2019 04:45

​​Ngjarjet e datës 6 gusht

Prishtinë | 05/08/2019 23:52

Bëhet hapja e klasës këshilluese për nëna shtatzëna dhe fëmijë të posalindur. (QKMF në Kamenicë, ora 11:00)

Përurohet Parkut “Diaspora” në Vushtrri. Shkollës së Mesme Profesionale “Bahri Haxha”. (Shkolla e Mesme Profesionale “Bahri Haxha” në Vushtrri, ora 13:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress