Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.10.2018 04:06

​​Ngjarjet e datës 31 dhjetor

Prishtinë | 30/12/2017 23:56

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica viziton banorët e Institutit Special në Shtime, (Ora 16:00)

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica viziton banorët e Shtëpisë së të Moshuarve në Prishtinë. (Ora 17:00)

Ministri i Punëve të Brendshme, Falmur Sefaj dhe ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri vizitojnë Qendrën Korrektuese për femra dhe të mitur në Lipjan, stacionin 1 të Policisë së Kosovës  dhe Shërbimin e Zjarrfikësve në Lagjen Kalabria. (Nisja nga parkingu i MPB-së, ora 22:30).

Ministri i Punëve të Brendshme, Falmur Sefaj dhe ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri vizitojnë Shërbimin e Zjarrfikësve në Lagjen Kalabria. (Ora 23:20 – 23:35)

Ministri i Punëve të Brendshme, Falmur Sefaj dhe ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri vizitojnë stacionin në 1 të Policisë së Kosovës. (Ora 23:45 – 00:10)

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress