Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.10.2018 08:03

​Ngjarjet e datës 26 dhjetor

Prishtinë | 25/12/2017 23:54

Organizohet aktiviteti “Ditët e biznesit të vogël 2017”. (Restorant “Vali Ranch” në Përlepnicë të Gjilanit, ora 09:30)

Mbahet takimi i 145 -të i Këshillit Prokurorial të Kosovës. (Objekti i KPK-së, ora 10:00) 

Mbahet mbledhja e Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë. (Ndërtesa e Kuvendit, salla 506, ora 11:00) 

Mbahet debati me temën “Liria e mediave në Kosovë”. (Qendra Mediale në Çagllavicë, ora 11:00) 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress