Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 01:07

​Ngjarjet e datës 23 qershor

Prishtinë | 22/06/2019 23:56

Mbahet dita e dytë e garave Republikane të Kreativitetit Kulturor dhe Mendimit Kritik, garojnë mbi 2 mijë nxënës. (Kampusi i Kolegjit AAB, ora 10:00)

Mbahet darka e përbashkët dhe ndahen mirënjohje për veteranët e UÇK-së nga komuniteti egjiptian. (Restorant “4 yjet” në Carrabreg të Deçanit, ora 20:30)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress