Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 13.11.2019 04:19

​​Ngjarjet e datës 19 tetor

Prishtinë | 18/10/2019 23:49

Sindikata e Policisë se Kosovës organizon Edicionin e 7-të i Lojërave sportive në shenjë respekti dhe përkujtimi për zyrtarët policor të rënë në kryerje të detyrës. (Palestra Sportive “Bashkim Selishta – Petriti”, Gjilan, ora 10:00)

Kampionati ekipor në pingpong,  vazhdon më garat ekipore në superligën e femrave si dhe do të zhvillon ndeshjet e fundit në ligën e juniorëve. (Shkoll Tefik Qanga në Ferizaj, ora 10:00)

Mbahet orë përkujtimore me rastin e 20 vjetorit të ndarjes nga jeta të rektorit të UP-së, Prof. Dr. Ejup Statovci. (Biblioteka Kombëtare “Pjetër Bogdani”, ora 12:00)

Protestë me moton #RiseUp4Rojava “Dëno fashizmin turk”. (Teatri Kombëtar, ora 13:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress