Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:14

​​Ngjarjet e datës 16 mars

Prishtinë | 16/03/2019 00:05

Në Prizren hapet Panairi i Bizneseve të Grave. (Sheshi i Lidhjes së Prizrenit, ora 10:00)

Mbahet gara e diturisë në Gjuhën angleze. (International School of Prishtina, në lagjen Marigona Rezidencë, ora 10:00)

Mbahet gara e diturisë në Gjuhën angleze. (Ora 10:00)

Protestojnë qytetarët e Fshatrave Bablak, Tërrn , Koshare dhe Luboc. (Kryqëzimi i rrugës Babushi i Ri, ora 11:00)

Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari – Lila dhe nënkryetari Reshat Nurboja, mbajnë konferencë. (Selia e Alternativës, ora 12:00)  

NISMA Socialdemokrate mban Kuvendin Zgjedhor të Rinisë. (Pallati i Rinisë, Salla e Kuqe, ora 13:30)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress