Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 26.01.2020 05:12

​Ngjarjet e datës 13 gusht

Prishtinë | 12/08/2019 23:59

OJQ RINAS shpërndan pako ushqimore për familjet nevojtare. (Supermarketi Bamex në Mitrovicë, ora 14:00)

Aleanca Franceze e Prishtinës, Kino ‘Armata’ dhe Termokiss organizojnë së bashku edicionin e parë të festivalit "Kino n'shehër". (Kino Armata te sheshi, ora 20.00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress