Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 26.01.2020 05:11

​​Ngjarjet e datës 10 gusht 2019

Prishtinë | 09/08/2019 23:53

Instituti i Kosovës për Drejtësi publikon raportin “Mbyllja e kundërligjshme dhe arbitrare e seancave gjyqësore për publikun në çështjet penale”. (Hotel “Sirius”, ora 10:30)

Kryetari i Degës së LDK-së në Gjilan, Lutfi Haziri, mban takim me strukturat e partisë. (Restorant “Bodrum”, ora 11:00)

Zëvendëskryetari i Kryesisë së Bashkësisë Islame të Kosovës, Reshat Mexhidi mban konferencë. (Selia e Bashkësisë Islame, ora 11:00)

Në kuadër të kampanjës humanitare, Petrol Company dorëzon çelësat e shtëpive për dy familje skamnore në Gjakovë. (Rruga “Dergut Vokshi” në Gjakovë, ora 14:30)

Bëhet përurimi i Shtëpisë së familjes Aliu në Obiliq.  (Fshati Milloshevë, ora 15:00)

Prezantohet kupa e Ligës së Kampionëve. (Sheshi "Zahir Pajaziti", ora 15:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress