Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 24.02.2017 06:15

Marketing

AKR mban Kongresin e katërt zgjedhor (Drejtpërdrejt)

Lajmi i fundit

Pse të reklamoni tek ne?

Kosovapress ofron një hapësirë dhe mundësi ideale për marketing.

Kosovapress ka dhjetëra mijëra vizitorë dhe miliona klikime brenda 24 orëve.

Ballina dhe nënfaqet e KosovaPress-it kanë disa hapësira të rëndësishme për reklamë, të cilat ofrohen në forma dhe mundësi të shumëllojshme, në të cilat inkorporohet në vazhdimësi kërkesa e klientëve.