Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 05:53

​Yjet e Hollywoodit tregojnë si duhet dalë në tepihun e kuq

Prishtinë | 14/01/2019 13:44

Dy divat e Hollywoodit shkëlqyen në tepihun e kuq të shpërblimeve Choice Awards.

Dy aktoret morën gjithë vëmendjen në Los Anxhelos mbrëmë, 51-vjeçarja Julia Roberts dhe 51-vjeçarja Nicole Kidman.

Të dy fituset e Oscarit, të veshur në mënyrë shumë të ngjashme, u përcaktuan si një kombinim i zi dhe bardhë i tualeteve.


Veshja e Nicole Kidman u frymëzua nga vitet gjashtëdhjeta dhe në mënyrë të përkryer i përshtatet vijës së saj të trupit. Krijimi i Top-Dress është shtëpia e modës Armani.

Nga ana tjetër, Julia Roberts mori përsëri një kombinim interesant të pantallonave të bardha dhe mëngë të gjatas, pasi u ndan Globat e Artë, transmeton KosovaPress.

Pas edicioneve të tilla të Julia, shumë prej tyre komentuan se vetëm ajo ka fuqinë t'i lë nën hije zonjat në veshjet më të shtrenjta.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress