Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 20.07.2018 01:16

​Yjet e filmit dhe muzikës ndihmojnë viktimat e uraganit

Majami | 13/09/2017 17:50

Yjet e njohura të filmit dhe muzikës amerikane, në mesin e të cilëve George Clooney, Julia Roberts, Leonardo Dicaprio, Tom Hanks, Beyonce, kanë marrë pjesë në aksionin e organizuar për mbledhjen e parave për të rindërtim pas dëmeve të shkaktuara nga uraganet Harvey dhe Irma.

Aksioni “Dorë më dorë” ka zgjatur një orë dhe është transmetuar direkt nga stacionet televizive amerikane.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress