Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 11:57

​Vdes këngëtari Chris Cornell

Detroit | 18/05/2017 13:00

Këngëtari legjendar dhe anëtari i bendit “Soundgarden” dhe “Audioslave” Chris Cornell, ka ndërruar jetë në moshën 53-vjeçare në Detroit, vetëm disa orë pas koncertit, transmeton AP.

Në deklaratën për AP, zëdhënësi i tij, Brian Bamberi, tha se Cornel  ka vdekur mbrëmë në Detroit.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress