Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 24.06.2018 10:13

​Vajza e Barack Obamas nuk mund t’i ndalë lot (Foto)

| 11/01/2017 13:39

Familja Obama do t’u mungojë të gjithëve me momentet e tyre qesharake dhe fjalimet e tyre që inspiruan shumë njerëz.

Barack Obama mbajti një fjalim ku nuk i kurseu disa fjalë për vajzat e tij që ka treguar shumë herë që i adhuron, shkruan “ElleUk”.

 

Ai ka thënë se ato janë bërë dy vajza shumë të bukura, të forta dhe të mençura. Obama gjithashtu ka thënë që është krenar që është babai i tyre dhe kjo gjë e ka prekur shumë vajzën e tij Malia ku nuk mund ta ndalte vetën dhe filloi të qaj, transmeton KosovaPress.

Vajza tjetër Sasha është ende duke përfunduar shkollën , ku Malia e ka përfunduar dhe pritet të vazhdojë studimet në universitetin “ Harvard”. 


Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress