Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.08.2019 07:51

​Vajza adoleshente e kriminelit serb shfrenohet në luks

| 16/05/2019 17:51

Anastasija Raznatoviq është vajza e Zeljko Raznatoviq, i njohur edhe si Arkani, serbi i akuzuar për krime lufte.

Arkani u vra në vitin 2000, përpara se të përballej me gjykatën e OKB për krime lufte në lidhje me gjenocidin ndaj mijëra kroatëve dhe boshnjakëve në fillim të viteve ’90.

Por, pavarësisht lidhjeve me vrasjet dhe krimin e organizuar, familja e tij ka shijuar një stil luksoz jetese. Vajza e tij 19-vjeçare shihet mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ekspozon shpesh edhe momente nga jeta luksoze që bën.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress