Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:33

​Ujori, shenja e ditës

Prishtinë | 13/06/2018 10:03

Hëna sot të bën të jetosh një ditë plot pasion dhe gjallëri dhe në situata më të vakëta.

Ke ndjesinë se do të ndodhë diçka e bukur, dhe me Marsin afër jush, je dinamike dhe vepron kundër fatit tënd me shpirt të lumtur.

Në punë përmirësoni raportin tuaj me kolegët dhe me dikë mund të lindë diçka më e afërt. Një puthje të ndriçon.

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress