Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 27.05.2018 07:49

​Tuna po martohet (Foto)

| 11/01/2017 14:52

Këngëtarja Altuna Sejdiu apo ndryshe Tuna ka vendosur t’i jap fund beqarisë për herë të dytë dhe këtë herë më babain e fëmijës që po mban në bark, Patris Berishën.

Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura si në jetën personale po ashtu edhe në atë profesionale, njofton KosovaPress.

Dizajnerja Vjollca Llapashtica, përmes publikimit të një fotografie në rrjetin social Snapchat ka bërë publike edhe lajmin e shumëpritur të martesës së Tunës me Patrisin, më poshtë mund të shikoni edhe fustani që Tuna ka vendosur të vesh:


Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress