Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.03.2019 03:37

​Trista Mikail, pasion jo vetëm për rrëshqitjen

| 16/04/2018 15:59

Trista Mikail është një modele e njohur amerikane, e cila është shumë e apasionuar pas sporteve të rrëshqitjes. Bukuroshes i pëlqen shumë edhe fotot, duke bërë që në instagramin e saj ‘temperaturat të jenë gjithnjë të larta’.

Trista është shumë e apasionuar pas rrëshqitjes në ujë, ku bën edhe akrobaci shumë të vështirë, ashtu sikundër edhe në rrëshqitjen në borë me snowboard.

Por gjithësesi, modelja amerikane ka një pasion të madh për fotot dhe kohët e fundit ka qenë imazh i shumë prej kompanive të njohura të veshjeve të brendshme.


Temat:
Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress