Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.10.2018 05:07

​Tom Hardy, ti je?! (FOTO)

| 16/05/2018 17:30

Transformimi i Tom Hardy për rolin në filmin e ri “Fonzo” do t’ju lërë pa fjalë.

Ylli i “Peaky Blinders” do të luajë “Al Capone”, dhe padyshim që ndryshimi i tij është “shokues”.

Aktori 40 vjeçar ka ndarë me fansat e tij në rrjetet sociale disa foto bardhë e zi nga prapaskenat e filmit, ku dhe ka treguar transformimin e tij të frikshëm.
Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress