Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 25.01.2020 11:02

​Tenton të vjedhë 8 palë pantallona, i vesh në të njëjtën kohë (VIDEO)

Prishtinë | 21/11/2019 14:46

Një grua ka tentuar të vjedhë 8 palë pantallona duke i veshur të gjitha në të njëjtën kohë, së bashku me të vetat.

Ajo u përpoq të dilte nga dyqani e veshur me 9 palë pantallona por u kap mat dhe u urdhërua që ti hiqte.

Mendohet se gruaja është nga Venezuela por vendndodhja e saktë e incidentit nuk dihet. Ndërkohë që video është bërë virale në Peru, përcjell Ora.

Në video, gruaja e paidentifikuar, shihet në banjo duke hequr të gjitha palët e xhinsave që tentoi ti vidhte.


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress