Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 24.06.2018 03:07

​Të bëhesh gati për bodybuilding (Video)

| 20/03/2017 17:55

Ata kanë harxhuar muaj me dieta strikte dhe stërvitje ekstreme për të formuar muskujt e tyre. Tashmë është momenti për t’i dhënë prekjen finale.

Një sërë fotosh tregojnë konkurrentët që bëhen gati për konkursin rajonal të bodybuilding dhe fitnes në qytetin e Omsk në Rusi.  

Për ata që nuk kanë pasur shumë mundësi që nxihen në diell, tashmë është momenti që ta bëjnë këtë duke u lyer, për t’i dhënë trupave të tyre hijezimin që do të nxjerrë më në pah format e muskujve të tyre.

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress