Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 21.11.2019 12:23

​Tayna dhe Dafina sjellin ‘Bye bye’

Prishtinë | 12/08/2019 14:52

“Bye bye” titullohet kënga më e re e kësaj vere.

Rep këngëtarja Tayna ka lansuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren Dafina Zeqiri.

Kënga titullohet ‘Bye bye’ dhe vjen me videoklip.

Teksti i këngës është shkruar nga Tayna, ndërsa melodia e këngës është realizuar nga vet dy këngëtaret./KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress