Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.07.2018 11:59

​Spears tmerrohet në skenë, kjo është arsyeja

Las Vegas | 12/08/2017 15:46

Britney Spears ka ndërprerë koncertin në Las Vegas pasi në skenë doli një person i panjohur, transmeton KosovaPress.

“A ka revole?” ka pyetur pop këngëtarja, pasi që sigurimi shumë shpejt doli në skenë dhe kapi personin për të cilin askush nuk e dinte se çfarë dëshironte të bëjë, shkruan TMZ.

Këngëtarja ishte frikësuar tej mase dhe u detyrua të ndërpresë koncertin, ndërkohë që identiteti i personit që doli në skenë ende nuk është bërë i ditur. 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress