Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.03.2019 03:45

​Ski me kostume plazhi në Siberi (Foto)

| 16/04/2018 18:15

Rusëve, mesa duket, u pëlqen të bëjnë ski me kostume plazhi.

Në resortin siberian të Sheregeshit, 1525 persona u zhveshën pavarësisht temperaturës 5 gradë Celsius.

Skiatorët festuan përfundimin e dimrit duke thyer rekordin e mëparshëm, që e mbanin po vetë, për numrin më të madh të skiatorëve pothuajse nudo.

Njëra nga vajzat tregon arsyet pse mori pjesë në këtë zbritje me ski: “Dielli është si në Tajlandë, bora është si në Siberi dhe festa është si në Ibiza. Nuk ka gjë më të bukur”.
Temat:
Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress