Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.03.2019 08:00

​Skandal në Miss Bum Bum (video)

Brazilia | 07/11/2018 16:50

Konkursi i sivjetmë i Miss Bum Bum, për të cilin kandidatet po luftojnë për titullin e prapanicës më të mirë në Brazil, përfundoi me skandal.

Titullin Miss Bum Bum e fitoi Elen Santana, dhe kjo nuk i pëlqeu njërës nga rivalet e saja. Alin, e cila nuk arriti asnjë nga tri pozicionet e para, vrapoi në skenë dhe e goditi, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress