Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.03.2019 08:00

​Shpallet femra e vitit për 2018

Prishtinë | 07/11/2018 16:41

Këngëtarja e muzikës pop Ariana Grande është shpallur femra më e bukur e vitit.

Çmimi do t'i dorëzohet asaj më 6 dhjetor në Nju Jork, njoftoi revista Billboard, e cila bëri përzgjedhjen, transmeton KosovaPress.

Albumi i saj i fundit ka arritur sukses të jashtëzakonshëm. Hitet e saj janë më të dëgjuar në listën e Billboard-it.

"Ariana Grande është një yll origjinal që nuk ndjek trendet dhe drejtimet aktuale në industrinë e muzikës. Ajo qëndron prapa vendimit të saj në një botë që shpesh nuk është mirë për femrat e reja të fuqishme. Është e guximshme dhe aktualisht bën muzikën më të mirë në karrierë. Absolutisht meriton të jetë femra e vitit ", tha Ros Scarano nga Billboard.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress