Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.02.2019 04:16

​Shenja e ditës: Ujori

Prishtinë | 11/07/2018 11:31

Ju ndoshta nuk jeni aq të mirë ta shprehni atë me fjalë atë që ndjeni, por sot ndjeheni të mbushur me një emocion mirënjohjeje dhe falënderimi ndaj personit që doni.

Në jetën e çiftit jeni shumë pasionant dhe jeni gati të habisni partnerin me propozimet tuaja ekstravagante.

Në fushën e punës, megjithatë, mund të ketë ndryshime që do t’ju destabilizojnë, por të gjejnë gati. Çdo gjë zgjidhet me kalimin e kohës.

 

Temat:
Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress