Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:53

​Samberg dhe Oh prezantojnë ”Globin e Artë”

| 06/12/2018 14:46

Çmimi ”Golden Globe”, muajin e ardhshëm, do të prezantohet nga komediani amerikan Andy Samberg dhe aktorja kanadeze Sandra Oh, tha të mërkurën Shoqata e Shtypit të Hollivudit (HFPA).

“Ne jemi të kënaqur për të konfirmuar se Andy Samberg dhe Sandra Oh do të organizojnë së bashku edicionin e 76-të të ‘Golden Globes’ këtë vit,” thanë organizatorët në Twitter.

”Të dy ishin zgjedhje perfekte për të pritur ngjarjen më 6 janar në hotelin ‘Beverly Hilton”, thanë në një deklaratë organizatorët.

“Ata sjellin bukuri dhe stil në një sallë të mbushur me më të mirët e kinemasë dhe televizioneve”, shtuan ata.Temat:
Loading...

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress