Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.07.2018 11:54

​Rrjedhin “sekretet” e mbretëreshës Elizabeta

Londër | 09/08/2017 10:56

Darren Mc Grady, kuzhinieri i cila ka shërbyer në Buckingham Palace, ka ndarë së fundi disa prej sekreteve të ushqyerjes së mbretëreshës britanike.

Elizabet refuzon në mënyrë kategorike të konsumojë makarona, hudhër dhe patate.

McGrady thotë se mbretëresha britanike është e dashuruar pas sallatave dhe frutave të freskëta. Ai po ashtu ka treguar se mbretëresha ka një mënyrë shumë interesante për të ngrënë bananen, duke e ndarë atë në mënyrë vertikale dhe më pas në copa të vogla që i ha me pirun. 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress