Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:31

​Rrihet keq në mes të rrugës se ishte transgjinore - video

Dallas | 15/04/2019 17:15

Një transgjinore është rrahur keq nga disa të rinj në Dallas të Teksasit SHBA.

Sulmi ndaj 23-vjeçares Muhlaysia Booker ndodhi në mes të rrugës.

Agresorët përdornin fjalë fyese dhe homofobike ndaj saj, ndërkohë që e shtrinë në tokë duke e goditur me shkelma.

Policia ka nisur hetimet për këtë ngjarje që ndodhi në një parking./Tch/Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress