Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 14.12.2018 07:51

​Ronaldo blen automobilin më të fuqishëm në botë

Madrid | 13/03/2018 15:42

Cristiano Ronaldo është i njohur për atë se i pëlqejnë veturat e shpejta dhe askush nuk çuditet se ai është bërë ambasador i Bugattit.

Ai ka blerë një veturë të kësaj marke me fuqi prej 1.500  kuaj fuqi, të cilën e ka zbukuruar me shenjën CR7.

Futbollisti i Real Madridit për këtë veturë ka paguar hiq më pak se 2.6 milionë euro, transmeton KosovaPress.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress