Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 20.01.2020 11:27

​Robert De Niro akuzohet për dhunë dhe diskriminim

Los Anxhelos | 07/10/2019 17:48

Fituesi i Çmimit Oskar pretendon se akuzat e ish-ndihmësit të tij janë absurde.

Ish-ndihmësja e Robert De Niro po i kërkon aktorit 12 milionë dollarë dëmshpërblim, duke e akuzuar atë për "diskriminim gjinor dhe ngacmim që ka zgjatur me vite", transmeton KosovaPress.

Graham Chase Robinson pretendon se ylli i filmit "Raging Bull", "Kumbara" dhe "Taxi Driver" e sulmuan verbalisht, me një kontakt fizik të padëshiruar dhe komente seksuale.

Si përgjigje, avokati i De Niros pretendimet e tilla i ka quajtur "absurde".

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress