Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.09.2019 06:37

​Rita Ora shijon suksesin e radhës

Prishtinë | 11/06/2019 13:05

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora po arrin majat e muzikës ndërkombëtare.

Ajo është shpallur nga Official Charts këngëtarja më e katër më e klikuar e vitit 2018, ndërsa dy këngë të saj janë më të kilikuarat në Top 10.

Rita ka ndarë lajmin me fansat në rrjetet sociale duke e konsideruar një lajm të madh.

“Rezultatet janë wow. Artistja e katërt më e klikuar dhe 2 këngët më të dëgjuara të vitit 2018. Jam e nderuar që jam pjesë e kësaj liste,” shprehet këngëtarja Ora./atsh/

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress