Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 21.05.2019 03:36

​Rita Ora kameriere: Mos harroni të më lini bakshish

| 14/03/2019 17:42

Këngëtarja Rita Ora publikoi disa ditë më parë hitin 'Only want you'. Këngëtarja shfaqet në klip e veshur si kameriere.

Rita vendosi të ndajë me fansat disa imazhe nga kënga për ta promovuar atë.

"Porosini! Video 'Only want you' është gati. Mos harroni ti lini bakshish kamarieres suaj,"-shkroi këngëtarja.

Kënga u publikua më 6 mars dhe ka siguruar 3 milionë klikime në YouTube.Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress