Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 21.10.2018 04:55

​Rikthehet Jumanji, në Imperial filmi me aventurat e reja në xhungël

| 02/01/2018 16:47

Imperial ofron një sërë premierash botërore. Ndër më të ndjekurat momentalisht në mbarë botën është “Jumanji: Welcome to the Jungle”, që fton shikuesit e ekranit të madh që prej mbrëmjes se 2 janarit në të gjithë rrjetin Imperial.

Produksioni hollivudian vjen me lojën e aktorëve: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart dhe Karen Gillan, në aksionin aventurë dhe komedi.

“Jumanji” rikthehet 21 vite pas, aty ku sapo ka përfunduar filmi i parë për të vijuar historinë këtë herë me katër adoleshentë, të cilët zbulojnë një videolojë të vjetër. Ata joshen nga kjo lojë e vendosur në xhungël aq shumë saqë fillojnë të bëhen pjesë e saj duke mos u ndalur dot e duke i shkuar deri në fund për të ardhur përsëri në botën reale…


Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress